Schedule

Saturday 6 January 2018

Premier Division

14:00
BOYS CLUB
vs
TIC DYNAMOS MIDDLETON & OVERTON
14:00
GALGATE
vs
ARNSIDE
14:00
MAYFIELD UNITED
vs
COLLEGE FC
14:00
TRIMPELL AND BARE RANGERS
vs
CATON UNITED

Division One

14:00
CARTMEL & DISTRICT RESERVES
vs
CARNFORTH RANGERS RESERVES
14:00
MILLHEAD
vs
CATON UNITED RESERVES
14:00
MORECAMBE ROYALS
vs
MAYFIELD UNITED RESERVES

Division Two

14:00
CARNFORTH RANGERS A
vs
MARSH UNITED RESERVES
14:00
FC BRITANNIA
vs
CARTMEL & DISTRICT A

Division Three

14:00
ARNSIDE RESERVES
vs
KING GEORGE FC
14:00
CONDOR CREEN FC
vs
FC BRITANNIA RESERVES
14:00
STOREYS RESERVES
vs
MILLHEAD RESERVES
14:00
TIC DYNAMOS MIDDLETON & OVERTON RESERVES
vs
BOYS CLUB RESERVES
14:00
WESTGATE WANDERERS
vs
GALGATE RESERVES

Eric Wilson Senior Challenge Cup 17-18 - Second Round

13:30
BOWERHAM DYNAMOS
vs
CARTMEL & DISTRICT

Eric Wilson Senior Challenge Cup 17-18 - Third Round

13:30
CARNFORTH RANGERS
vs
INGLETON
13:30
HIGHGROVE
vs
HALTON RANGERS
13:30
MARSH UNITED
vs
STOREYS

Holdens Solicitors Cup - Division One 17-18 - First Round

13:30
GRANGE
vs
HIGHGROVE RESERVES
13:30
INGLETON RESERVES
vs
BURTON THISTLE

Steve Presnall Printers Whiteside Cup - Division Two 17-18 - Second Round

13:30
KIRKBY LONSDALE
vs
BOLTON LE SANDS
13:30
PREESALL AND PILING
vs
TRIMPELL & BARE RANGERS RESERVES

Saturday 13 January 2018

Premier Division

14:00
ARNSIDE
vs
MARSH UNITED
14:00
GALGATE
vs
COLLEGE FC
14:00
INGLETON
vs
CARTMEL & DISTRICT
14:00
MAYFIELD UNITED
vs
CARNFORTH RANGERS
14:00
STOREYS
vs
HIGHGROVE
14:00
TIC DYNAMOS MIDDLETON & OVERTON
vs
TRIMPELL AND BARE RANGERS

Division One

14:00
HIGHGROVE RESERVES
vs
CATON UNITED RESERVES
14:00
MILLHEAD
vs
GRANGE

Division Two

14:00
BOLTON LE SANDS
vs
CARNFORTH RANGERS A
14:00
COLLEGE FC RESERVES
vs
KIRKBY LONSDALE
14:00
TRIMPELL & BARE RANGERS RESERVES
vs
FC BRITANNIA

Division Three

14:00
BOWERHAM DYNAMOS
vs
ARNSIDE RESERVES
14:00
BOYS CLUB RESERVES
vs
MILLHEAD RESERVES
14:00
FC BRITANNIA RESERVES
vs
WESTGATE WANDERERS

Ashley Cross Fisher Howson Remembrance Cup - Reserve Teams 17-18 - Third Round

13:30
CARNFORTH RANGERS RESERVES
vs
STOREYS RESERVES

Holdens Solicitors Cup - Division One 17-18 - Second Round

13:30
CARTMEL & DISTRICT RESERVES
vs
MORECAMBE ROYALS

Lancashire Football Association Amateur Cup 17-18 - First Round

14:00
CATON UNITED
vs
ROCHDALIANS

Fairclough-Woodruff, Parkinson Collegian Cup - Division Three 17-18 - Second Round

13:30
CONDOR CREEN FC
vs
GALGATE RESERVES
13:30
KING GEORGE FC
vs
TIC DYNAMOS MIDDLETON & OVERTON RESERVES

Steve Presnall Printers Whiteside Cup - Division Two 17-18 - Second Round

13:30
HALTON RANGERS
vs
CARTMEL & DISTRICT A

Ashley Cross Fisher Howson Remembrance Cup - Reserve Teams 17-18 - Second Round

13:30
MARSH UNITED RESERVES
vs
MAYFIELD UNITED RESERVES

Saturday 20 January 2018

Craven FA Challenge Cup 17-18 - Second Round

13:30
INGLETON
vs
Grassington

Latest news

Report
General Report

Saturday 16th December 2017

Ashley Cross Memorial Team of the Month - November 2017
General Ashley Cross Memorial Team of the Month - November 2017

Ashley Cross Memorial Team of the Month November 2017 Carnforth Rangers

TIC Dynamos Overton & Middleton & Reserves
General TIC Dynamos Overton & Middleton & Reserves

As from 21st October 2017 TIC Dynamos of Overton & Middleton & Reserves will be playing home matches at Salt Ayre

Baines Bagguley Penhale North Lancashire and District Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe