Fixtures

Saturday 2 December 2017

Premier Division

14:00
ARNSIDE
vs
STOREYS
14:00
BOYS CLUB
vs
CATON UNITED
14:00
GALGATE
vs
COLLEGE FC
14:00
HIGHGROVE
vs
TRIMPELL AND BARE RANGERS
14:00
INGLETON
vs
TIC DYNAMOS MIDDLETON & OVERTON
14:00
MARSH UNITED
vs
CARNFORTH RANGERS
14:00
TIC DYNAMOS MIDDLETON & OVERTON
vs
CARTMEL & DISTRICT

Division One

14:00
HIGHGROVE RESERVES
vs
BURTON THISTLE
14:00
MORECAMBE ROYALS
vs
MAYFIELD UNITED RESERVES

Division Two

14:00
COLLEGE FC RESERVES
vs
HALTON RANGERS
14:00
PREESALL AND PILING
vs
MARSH UNITED RESERVES

Division Three

14:00
KING GEORGE FC
vs
CONDOR CREEN FC
14:00
STOREYS RESERVES
vs
GALGATE RESERVES

Fairclough-Woodruff, Parkinson Collegian Cup - Division Three 17-18 - First Round

13:30
BOWERHAM DYNAMOS
vs
BOYS CLUB RESERVES
13:30
TIC DYNAMOS MIDDLETON & OVERTON RESERVES
vs
ARNSIDE RESERVES
13:30
WESTGATE WANDERERS
vs
FC BRITANNIA RESERVES

Steve Presnall Printers Whiteside Cup - Division Two 17-18 - First Round

13:30
CARNFORTH RANGERS A
vs
FC BRITANNIA
13:30
KIRKBY LONSDALE
vs
BOLTON LE SANDS

Holdens Solicitors Cup - Division One 17-18 - First Round

13:30
CARTMEL & DISTRICT RESERVES
vs
MILLHEAD
13:30
CATON UNITED RESERVES
vs
CARNFORTH RANGERS RESERVES

Saturday 9 December 2017

Premier Division

14:00
ARNSIDE
vs
INGLETON
14:00
CARNFORTH RANGERS
vs
BOYS CLUB
14:00
CARTMEL & DISTRICT
vs
COLLEGE FC
14:00
GALGATE
vs
HIGHGROVE
14:00
MAYFIELD UNITED
vs
MARSH UNITED
14:00
STOREYS
vs
CATON UNITED
14:00
TRIMPELL AND BARE RANGERS
vs
TIC DYNAMOS MIDDLETON & OVERTON

Division One

14:00
CATON UNITED RESERVES
vs
CARTMEL & DISTRICT RESERVES
14:00
MAYFIELD UNITED RESERVES
vs
CARNFORTH RANGERS RESERVES
14:00
MORECAMBE ROYALS
vs
MILLHEAD

Division Two

14:00
BOLTON LE SANDS
vs
CARNFORTH RANGERS A
14:00
COLLEGE FC RESERVES
vs
KIRKBY LONSDALE
14:00
FC BRITANNIA
vs
MARSH UNITED RESERVES

Division Three

14:00
FC BRITANNIA RESERVES
vs
WESTGATE WANDERERS
14:00
KING GEORGE FC
vs
BOWERHAM DYNAMOS
14:00
TIC DYNAMOS MIDDLETON & OVERTON RESERVES
vs
ARNSIDE RESERVES

Steve Presnall Printers Whiteside Cup - Division Two 17-18 - Second Round

13:30
CARTMEL & DISTRICT A
vs
HALTON RANGERS
13:30
PREESALL AND PILING
vs
TRIMPELL & BARE RANGERS RESERVES

Fairclough-Woodruff, Parkinson Collegian Cup - Division Three 17-18 - Second Round

13:30
CONDOR CREEN FC
vs
GALGATE RESERVES
13:30
MILLHEAD RESERVES
vs
STOREYS RESERVES

Holdens Solicitors Cup - Division One 17-18 - First Round

13:30
GRANGE
vs
HIGHGROVE RESERVES
13:30
INGLETON RESERVES
vs
BURTON THISTLE

Saturday 16 December 2017

Craven FA Norman Pratt Trophy 17-18 - First Round

13:30
Grassington Reserves
vs
Ingleton Reserves

Latest news

Report
General Report

Saturday 11th November 2017

Ashley Cross Memorial Team of the Month - October 2017
General Ashley Cross Memorial Team of the Month - October 2017

Ashley Cross Memorial Team of the Month October 2017 Marsh United Reserves

TIC Dynamos Overton & Middleton & Reserves
General TIC Dynamos Overton & Middleton & Reserves

As from 21st October 2017 TIC Dynamos of Overton & Middleton & Reserves will be playing home matches at Salt Ayre

Baines Bagguley Penhale North Lancashire and District Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe