Results

Saturday 31 March 2018

Division Three

15:15
ARNSIDE RESERVES
  • David Robinson 1'
1 - 3 Full time
FC BRITANNIA RESERVES
  • Adam Knowles 2'
  • Michael Clegg 3'
  • Jordan Archer 4'
14:00
BOWERHAM DYNAMOS
  • Callum Connorton 1'
  • Callum Connorton 2'
  • Joey Henton 3'
3 - 0 Full time
TIC DYNAMOS MIDDLETON & OVERTON RESERVES
14:00
STOREYS RESERVES
0 - 6 Full time
WESTGATE WANDERERS
  • Liam Gordon 1'
  • Liam Gordon 2'
  • Liam Gordon 3'
  • Liam Gordon 4'
  • Liam Gordon 5'
  • Own Goal 6'

Wednesday 28 March 2018

Division Three

18:15
CONDOR CREEN FC
2 - 5 Full time
WESTGATE WANDERERS
  • Liam Gordon 1'
  • Liam Gordon 2'
  • Liam Gordon 3'
  • Jay Harrington 4'
  • Jason Dixon 5'
18:15
KING GEORGE FC
  • Sean Ferguson 1'
  • Sean Ferguson 2'
2 - 3 Full time
BOWERHAM DYNAMOS
  • Simon Waring 3'
  • Simon Waring 4'
  • Jamie Townley 5'

Saturday 24 March 2018

Division Three

14:00
BOYS CLUB RESERVES
  • Lyndon Pearce 4'
1 - 3 Full time
CONDOR CREEN FC
  • Ollie Applegate 1'
  • Ollie Applegate 2'
  • Harrison Menzies 3'
14:00
GALGATE RESERVES
  • Solin Iacob 1'
  • Craig Cottam 2'
  • Craig Cottam 3'
3 - 1 Full time
BOWERHAM DYNAMOS
  • Jamie Townley 4'
14:00
KING GEORGE FC
  • John Peart 1'
  • Steve McMinn 2'
  • Steve McMinn 3'
  • James Huddleston 4'
  • Kieron Morgan 5'
  • Own Goal 6'
  • Sean Ferguson 8'
  • Steve McMinn 9'
8 - 1 Full time
ARNSIDE RESERVES
  • David Robinson 7'
14:00
TIC DYNAMOS MIDDLETON & OVERTON RESERVES
  • Diego Habner 1'
  • Diego Habner 2'
2 - 0 Full time
MILLHEAD RESERVES
14:00
WESTGATE WANDERERS
  • Jay Harrington 1'
  • Liam Gordon 2'
  • Liam Gordon 4'
  • Kevin Armistead 5'
5 - 1 Full time
STOREYS RESERVES
  • Alex Roberts 6'

Saturday 17 March 2018

Division Three

14:00
ARNSIDE RESERVES
0 - 2 Full time
GALGATE RESERVES
  • Richard Smith 1'
  • Richard Smith 2'
14:00
KING GEORGE FC
  • Steve McMinn 1'
  • James Huddleston 2'
  • Tom Borrass 4'
3 - 1 Full time
CONDOR CREEN FC
  • Tom Eagan 3'
14:00
MILLHEAD RESERVES
  • Matthew Sprules 1'
  • Matthew Foster 2'
2 - 0 Full time
FC BRITANNIA RESERVES
14:00
STOREYS RESERVES
  • Connor Brown 2'
  • Connor Brown 3'
2 - 2 Full time
TIC DYNAMOS MIDDLETON & OVERTON RESERVES
  • Reece Leeming 1'
  • Sam Braid 4'

Saturday 10 March 2018

Division Three

13:15
FC BRITANNIA RESERVES
  • Kevin Grimes 6'
1 - 6 Full time
BOWERHAM DYNAMOS
  • Callum Connorton 1'
  • Jamie Townley 2'
  • Jamie Townley 3'
  • Jamie Townley 4'
  • Jamie Townley 5'
  • Robert Reay 7'
14:00
STOREYS RESERVES
  • Giles Booth 1'
1 - 1 Full time
CONDOR CREEN FC
  • Tom Eagan 2'

Latest news

AGM Monday 25th June 2018 7.15pm
General AGM Monday 25th June 2018 7.15pm

AGM Monday 25th June 2018 7.15pm Please note ALL CLUBS MUST ATTEND Skerton Liberal Club LA1 2AJ

Player Registration Guide
Club Player Registration Guide

Whole Game Player Registration Guide

Special General Meeting
General Special General Meeting

Monday 4th June 2018 at Skerton Liberal Club 7pm for 7.30pm Please note all clubs MUST attend

Baines Bagguley Penhale North Lancashire and District Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe